Ką padovanoti? 11 klausimų dovanų idėjoms (ATNAUJINTA 2023 m.)

Ką padovanoti? 11 idėjų_renkudovana.lt

Artėjant svarbioms šventėms, ne vieną pradeda kamuoti galvos skausmas: ką padovanoti? Kaip nustebinti antrą pusę ar tėvus? Kokia galėtų būti dovanos idėja mamai ar sesei? Nesijaudinkite – tam, kad būtų lengviau apsispręsti, paruošėme jums TOP 11 klausimų sąrašą, kuris padės lengviau sugalvoti dovanos idėją.

1. Ką jie veikia arba norėtų veikti laisvalaikiu?

ką padovanoti - renkudovana.lt

Pagalvokite, ką jums brangūs žmonės mėgsta veikti laisvu laiku. Galbūt galėtumėte jiems nupirkti kažką, kas susiję su jų hobiais? O gal tai, kas padėtų atrasti naują?

Pavyzdžiui, nesunku sugalvoti, ką padovanoti draugei, kuri mėgsta piešti – tai gali būti meno reikmenys, o gurmaniški ingredientai ar receptų knyga puikiai tiktų tėčiui, mėgstančiam suktis virtuvėje. Jei norisi dovaną susieti su originalumu, rekomenduojame paskaityti mūsų straipsnį apie originalias dovanas.

2. Ko labiau trūksta: pinigų ar laiko?

Dauguma žmonių turi daugiau disponuojamo laiko arba pajamų. Padovanokite ką nors, kas užpildytų vieną iš dviejų spragų.

Tam, kam trūksta laiko, apsvarstykite galimybę nupirkti dovanų kuponą maisto prenumeratai į namus ar pavežimo paslaugoms. Jei svarstote, ką padovanoti mamai, galbūt vieną vakarą per mėnesį pasiūlykite jai pagaminti vakarienę ar kažkur nuvežti? Beje, daugiau apie dovanas mamai galite paskaityti ČIA.

Dovanų kortelė, kad ir kaip nuobodžiai beskambėtų, gali būti puiki dovana tiems, kam trūksta pinigų. Tai vis dar labai populiari dovanos forma, kuri ypač tinkama tais atvejais, kai brangus žmogus nesiryžta pirkti vienokių ar kitokių prekių ar paslaugų dėl didesnės, negu norėtų kainos, ar dėl to, kad tai nėra prioritetinis dalykas. Kuponas tokioms vietoms, kaip maisto prekių parduotuvė ar degalinė yra itin praktiška dovana. Galbūt tai bus tas skirtumas, kuris leis jiems laukti kito atlyginimo su šiek tiek mažiau streso?

3. Kokios prekės pirmiausia patraukia jų dėmesį?

Čia variantų yra begalės. Jie retai apsipirkinėja? Tada praleiskite šį klausimą – turime jums šūsnį kitų. 🙂 O galbūt ieškote dovanos vyrui, kuriam “nieko nereikia” ir niekas išskirtinai dėmesio nepatraukia? Peržvelkite šį straipsnį apie dovanas vyrams, turėtų pagelbėti 🙂

4. Ar yra kažkas, apie ką jie nori sužinoti daugiau?

Kuo jums brangus žmogus norėtų domėtis daugiau? Galbūt patiktų knygos, internetiniai seminarai ar užsiėmimai mėgstama tema? Pavyzdžiui, jei neapsisprendžiate, ką dovanoti įkurtuvių proga, galbūt nupirkite knygą apie namų interjerą ar sodininkystę? O galbūt prenumerata į įdomius interaktyvius kursus apie nuotraukų redagavimą yra tai, apie ką seniai tyliai svajojo, bet nedrįso ieškoti?

5. Galbūt nuveikite kažką kartu?

Yra daugybė veiklų, į kurias galima leistis drauge, ypač, jei mėgstate aktyvų laisvalaikį. Gal tai bus bilietai į renginį po atviru dangumi? Jei nežinote, ką dovanoti vaikinui ar draugei, galbūt kartu surenkite pikniką ar išeikite į žygį? Šios, iš pirmo žvilgsnio paprastos dovanos, gali tapti puikia proga drauge sukurti neįkainojamų įspūdžių. Na, o jei ieškote dovanos būtent moterims, labai pravartu paskaityti apie tai paruoštą straipsnį ČIA.

6. Kaip jie mėgsta atsipalaiduoti?

Pagalvokite, kaip jūsų dovanos gavėjui patinka atsipalaiduoti. Galbūt jie mėgsta masažus, manikiūrą ar filmus? O gal jiems labiau patinka atsipalaiduoti su gera knyga, klausytis muzikos, tapyti, bėgioti, pasivaikščioti ar mėgautis maistu? Padovanokite jiems dovaną, kuri suteiktų daugiau laiko ar išteklių atsipalaiduoti mėgstamu būdu ir atsipūsti nuo darbų!

7. Koks jų mėgstamiausias užkandis?

Pagalvokite apie mėgstamiausius dovanos gavėjo užkandžius ar skanėstus. Ar galite jiems tai pagaminti ar nupirkti? Šviežiai kepti naminiai skanėstai visada žavi. Jei ieškote kažko įmantriau, galite nusiųsti jiems specialų desertą iš aukščiausios klasės desertų parduotuvės. Apie valgomas dovanas rekomenduotume paskaityti taip pat ČIA.

8. Ką jie ketino pirkti sau?

Pravartu vesti sąrašą dalykų, kuriuos jūsų draugai ir šeima mini ištisus metus ir kurie gali būti geros dovanos. Įtraukite dalykus, kuriuos jie norėtų nusipirkti, bet galimai to niekada nepadarys. Taip ne tik žinosite, kad dovana jiems tikrai patiks (nes buvo pasirengę tam išleisti savo pinigus), bet ir būsite įvertintas už tai, kad atkreipėte dėmesį į jų slaptus norus.

9. Ar jie turi mėgstamą labdaros organizaciją, kurią galėtumėte paremti?

Daugelis žmonių džiaugtųsi, jei paremtumėte jų mėgstamą labdarą. Paaukokite jų vardu ir praneškite jiems, kad tai padarėte. Arba nupirkite jiems patikusį daiktą, iš kurio dalis pajamų bus skirta svarbiam tikslui. Būtinai įsitikinkite, kad tai jų mėgstamiausia labdara, o ne jūsų – dovana juk jiems.

10. Ar jie labai praktiški?

Nors tai ne taip įdomu, bet galbūt jie mieliau rinktųsi dovaną su kasdieniais būtiniausiais daiktais, o ne ką nors ekstravagantiško? Jei dovanos gavėjas yra labai praktiškas žmogus, sudėkite į krepšelį jo mėgstamus kasdienius daiktus, tokius kaip šampūnas ir kondicionierius, dantų pasta ar saldi šokolado plytelė. Nesusiviliokite lengviausiu variantu – prekybos centro dovanų kuponu – juk kruopščiai paruoštas “dovanų krepšelis” atrodys gerokai maloniau ir kaip kruopščiau parinkta dovana.

11. Kokios temos juos domina?

Kokios temos juos itin domina? Ar galėtumėte jiems nupirkti knygą, filmą ar žurnalą apie tai? Galbūt netgi galėtumėte sudaryti podcast’ų, TED pokalbių ar “YouTube” vaizdo įrašų grojaraštį jų mėgstama tema? Tai nekainuos nė cento, bet bus tikrai originali dovana!

Uždavę sau bent keletą iš minėtų klausimų, neabejotinai pažadinsite kūrybines galias ir nudžiuginsite savo artimuosius puikia dovana. Na, o jei visgi pritrūks idėjų ar tiesiog norėsite viską rasti vienoje vietoje, pateikite mums informaciją apie Dovanos Gavėją, ir mes pateiksime vieną ar kelias asmenines dovanų idėjas.

Ką padovanoti? 11 klausimų dovanų idėjoms (ATNAUJINTA 2023 m.)
dovana sutarpais

Nepraleisk naujienų!

Mes griežtai prieš spam'ą ir šlamšto nesiunčiame.

Į viršų