D.U.K

Dažniausiai užduodami klausimai

Pagal pateiktą informaciją apie dovanos gavėją ir dovanos pageidavimus, el. paštu bus atsiųsta Dovanos Idėja, kurią sudaro: 1. Parinkto konkretaus produkto/paslaugos, kurį (-ią) rekomenduotume padovanoti, pristatymas su aprašymu. Parinkimas atliekamas išskirtinai TIK pagal pateiktą informaciją, pasitelkiant mūsų komandos kūrybinius sugebėjimus, kad pasiūlymas būti tinkamas Dovanos Gavėjui ir, žinoma, nepritrūktų originalumo :). 2. Informacija, kur ir kaip prekę/paslaugą galima įsigyti. 3. Mūsų komentaras apie pateiktą idėją, kodėl ji, tikėtina, patiks Tavo brangiam žmogui.
Idėją gausite 2-3 d.d., esant mažesniam užimtumui galimai gausite greičiau. Jei norite gauti idėją greičiau, užsakydami idėją pasirinkite "Idėją akimirksniu", ir užsakymą įvykdysime per 1 d.d.
Kiekvieną užsakymą atliekame individualiai ir atsižvelgdami į pateiktą informaciją. Efektyviai tai atlikti sugebame dėka kruopščiai paruoštos ir nuolat atnaujinamos duomenų bazės, naudojamų modernių IT sprendimų bei kūrybingų žmonių komandos. Siekiame pateikti tik originalias, puikiai tinkančias Dovanos Gavėjui idėjas.
Tiekėjų, produktų, paslaugų duomenų bazę mes sudarome patys, atrinkdami tik kokybiškus produktus ir patikimus tiekėjus. Mūsų tikslas yra pateikti kuo tikslesnę ir, tikėtina, patiksinčią idėją pagal Užsakovo pateiktą informaciją, o ne reklamuoti atskirų tiekėjų produktus. Visada liksime nešališki ir idėjas siūlome tik pagal Dovanos Gavėjo profilį, o ne tiekėją. Tad tik jei tiekėjas yra autoritetingas ir turi kokybišką produktą, mes galimai įtrauksime į savo sąrašą, jei Jam, žinoma, pasiseks šiuo klausimu 😉
Susisiekite su mumis per kontaktinę formą, nurodydami užsakymo numerį ir mes patikslinsime Jūsų el. paštą.
Šiuo metu yra atrinkta virš 200 skirtingų tiekėjų bei virš 10 000 produktų, įrašų kiekis nuolat kinta. Pradinis paruošimas truko beveik metus. Duomenų bazės ir įrašų detalumas padeda mums efektyviai peržiūrėti visus, įskaitant prastai internete matomus, tiekėjus bei jų produktus.
Ne, visos idėjos bus pristatytos tuo pačiu el. laišku per 3 d.d. arba 1 d.d., jei buvo pasirinkta "Idėja akimirksniu".
Pasirinkite papildomą pasirinkimą "Perku kaip juridinis asmuo", atsiras papildomi laukeliai rekvizitams pateikti. Atlikus užsakymą, sąskaita-faktūra bus atsiųsta nurodytu el.paštu.
Į viršų