#IDĖJA: Nuotrauka, kurią visada prisimins – Eye2Eye

EyeEye - Renkudovana.lt

Dairotės dovanos, kuria siekiate nuoširdžiai nudžiuginti? Turbūt būtumėte tarp 66 % apklaustųjų iš 2022 m. atlikto tyrimo, kuris parodė, kad būtent tokia dalis žmonių teikia pirmenybę kruopščiai parinktoms ir suasmenintoms dovanoms.

Svarbu taip pat nepamiršti, kad netikėtas parinkimas, dovanos kitoniškumas gali taip pat sukelti teigiamą emociją, kuo ir apskritai siekiama su dovana ir dovanojimu. Tą patvirtina psichologai Psychology Today publikuotame darbe, kad būtent teigiamos emocijos sukėlimas yra didžiausias dovanos atpildas tam, kuris dovanoja. Kyla klausimas,  kaip padovanoti ir kruopščiai parinktą, ir “kitonišką” dovaną? Turime idėją!

Pažvelkite į save ir savo identitetą

Žiūrėdami į veidrodį ar matydami save nuotraukose dažnai praleidžiame pro akis tai, kas tikrąją to žodžio prasme daro mus išskirtiniais. Nuo mažens “priskiriame” savo akims spalvą ir pamirštame, kad tai yra mūsų savitumo dalis. O kas, jei šį „savitumą“ galėtumėte padovanoti savo brangiausiems – antrajai pusei ar šeimos nariams? O gal suteikti progą įamžinti savo savitumą? Tai, neabejotinai, būtų originali, išskirtinė dovana, o galimybė dovanoje įamžinti savęs, ar kito žmogaus savitumą, išpildytų siekį padovanoti emociją bei prisiminimą.

Nepamirštama nuotrauka su Eye2Eye

Jei tokia galimybė jus sudomino, geriausias pagalbininkas šioje srityje bus Eye2Eye – tai akies rainelės fotografijos studija, parodžiusi daugiau nei 3000 klientų jų akių grožį. Aukštos kokybės nuotraukos spausdinamos pagal Jūsų poreikį ant įvairaus dydžio drobių, stiklo ar telefono dėkliukų.

Užteks vienos tokios nuotraukos, kad Jūsų Brangieji įsimintų ir prisimintų Jus, arba iš kitos pusės – galėtų turėti priminimą apie tai, koks jis/ji yra unikalus ir nepakartojamas žmogus.

Verta paminėti, kad galimi dovanų kuponai lanksčiomis sumomis su gražiu pateikimu.

Kas slypi už akių rainelės fotografijos?

Įdomu pastebėti, kad kiekviena akies rainelė skirtinga. Tad kokybiškas jos atvaizdavimas gali būti matomas kaip nepakartojamas meno kūrinys. Norisi tokio kūrinio? Eye2Eye siūlo didžiausią spaudos pasirinkimą bei aukštos kokybės akies rainelės nuotraukas. Tai puiki proga pamatyti ir patyrinėti tikrąsias akių spalvas, įsigilinti į jų struktūrą ir pasigrožėti tuo, į ką neretai neatkreipiame dėmesio.

EyeEye_Renkudovana.lt

Nuotraukų atvaizdavimą galėsite perkelti ant telefono dėkliukų, stiklo, metalo ar drobės. Tai puiki idėja ieškantiems, kaip nustebinti draugus bei artimuosius artėjančių švenčių proga! Taip pat, jei norite namus papuošti išskirtiniais ir unikaliais paveikslais bei tokiu būdu palikti įspūdį visiems, kurie lankysis pas Jus, Eye2Eye akies rainelės fotostudija Kaune taip pat šiuo klausimu bus geriausias pagalbininkas! 

Dovanokime grožį, kuris sukels šypseną, prisiminimą ir nepamirštamą emociją!

#IDĖJA: Nuotrauka, kurią visada prisimins – Eye2Eye
dovana sutarpais

Nepraleisk naujienų!

Mes griežtai prieš spam'ą ir šlamšto nesiunčiame.

Į viršų