Dovanos moterims – kaip semtis idėjų ir neprašauti?

Dovanos moterims - Renkudovana.lt

Vyrai dovanojo moterims dovanas nuo tada, kai pirmasis neandertalietis pasiūlė savo simpatijai nugludintą vilko šlaunikaulį. Ar galime teigti, kad vyrai per tiek metų jau sužinojo, kokios dovanos tinkamiausios jų gyvenimo moterims, kas jas labiausiai džiugina bei kada tinkamiausias momentas dovanoti dovanas? Pakelkite rankas, vyrai, kurie žinot atsakymus į šiuos klausimus! Jūs, kurių rankos lieka nuleistos, nenusiminkit! Galit atsikvėpti, šis straipsnis parašytas būtent Jums tam, kad vienoje vietoje glaustai apžvelgtume pagrindinius aspektus, kurie, tikime, padės Jums atsakyti į klausimą, kokios dovanos moterims yra tinkamiausios?

Kokią reikšmę turi dovanos moterims?

 • Dovanos yra vienas iš dėkingumo ir meilės ženklų;
 • Dovanojimas savo antrajai pusei sustiprina jūsų santykių šilumą, pasitikėjimą, meilę, intymumą ir netgi padidina jos susižavėjimą jumis, todėl tai neturėtų būti tik gražus gestas per metines šventes. Smulkias dovanas reikėtų įpinti į kasdienybę;
 • Kai dovanojate puikias dovanas savo potencialiai antrajai pusei, Jūsų, kaip romantiško partnerio, statusas ir geidžiamumas auga drastiškai.

Psichologų ištirta, kad skirtingos lyties atstovai netgi skirtingai reaguoja į dovanas. Moterys dažnu atveju į dovanas reaguoja džiaugsmu, tuo tarpu vyrams dovana dažnai siejasi su atsakomybe už dovaną atsilyginti. Daugiau apie dovanas vyrams, galite paskaityti ČIA. Taigi, norint išreikšti moteriai dėkingumą, ją nudžiuginti ar sustiprinti šiltus santykius, tinkamai parinkta dovana gali būti puikus būdas tą padaryti.

Dovana moteriai – ką rinktis: iššūkį ar lengvą kelią?

Vieniems dovana moteriai – iššūkis, priverčiantis nemenkai pasukti galvą, o štai kiti to nesureikšmina ir padovanoja ką nors įprasto, buitiško ar net pasirenka dovaną pinigais. Patariame nesirinkti lengviausio kelio ir jeigu pritrūkstate idėjų, panaudokite pagrindinį raktą į rūpestingą dovaną – sutelkite visą dėmesys į mylimąją (o konkrečiai dovanos idėjai gauti pasitelkite Renkudovana.lt). Bendraukite su savo brangia moterimi, subtiliai klausinėkite klausimų, kurie padėtų Jums rasti kelią į tobulą dovaną. Tokiu būdu sužinosite savo mylimosios norus bei troškimus ir geriau ją pažinsite.

 • Spalvos. Sužinokite jos mėgstamiausią spalvą bei mažiausiai mėgstamą ir tai įsidėmėkite. Taip pat, pabandykite sugalvoti spalvą, su kuria Jūsų akimis Ji atrodo gražiausiai. Jeigu savo artimajai pasakysite, kad tam tikra spalva ant jos atrodo nepriekaištingai, garantuoju, ji tiek spalvą, tiek komplimentą įsimins ilgam.
 • Mėgstamiausia gėlė. Sužinokite rūšį bei spalvą, ar ji mėgsta skintas gėles, o gal jai patinka jas prižiūrėti ir mielai norėtų vazoninės gėlės?
 • Papuošalai. Gal ji dėvi auksą ar sidabrą? Ar turi mėgstamą gamintoją, stilių? O gal yra papuošalų gamintojai, kuriais ji domisi, stebi jų darbus?
 • Mėgstamiausias maistas. Pagamindami savo mylimajai ar užsakydami išskirtinai jos mėgstamiausią patiekalą galite puikiai ją nustebinti net ir kasdienoje.
 • Mylimiausia knyga, filmas ar autorius. Naujai išleista jos mėgstamiausio autoriaus knyga, ar įrėminta jos mėgstama citata – detali, išskirtinė ir tikrai asmeniška dovana.

Tai tik keletas smulkių, tačiau svarbių detalių, kuriomis galite pasidomėti. Pasiraitokite rankoves ir trumpesnio kelio neieškokite, o kantriai bendraukite su savo žmogumi.

Atkreipdami dėmesį į savo mylimosios mėgstamas smulkmenas parodysite, kad jos klausotės, jums ji yra įdomi bei esate pastabus, atkreipiate dėmesį ir žinote, kas jai patinka. Jeigu dovanos idėja ir negims staiga sužinojus atsakymus, galite būti tikri – toks dėmesys ir jūsų pastangos tikrai neliks neįvertintos.


Svarbu – dovanos moterims renkamos su kūrybiškumu

Dovanokite dovanas su istorija. Galbūt įsigijus apyrankę yra paremiama reikšminga organizacija? Ar piešinį nutapęs menininkas turi ypatingą praeitį? Papasakokite visa tai jai ir kodėl galvojate, kad tokia dovana galėtų būti jai tobula. Raskite unikalius, išskirtinius momentus kurie sužavėtų mylimąją!

Dovanokite tai, kas palengvina gyvenimą, bet nėra per daug praktiška. Receptų knyga, kurios ji seniai nori, ar pasipriešinimo gumos sportui, apie kurias nesustodama kalba, yra tinkamos dovanos. Nepaverskite jų plaktuvais ar abonementu į sporto klubą. Nebent tiksliai žinote, kad ji to nori. Manau, skirtumą supratote. 😊

Gražūs gestai ir paslaugos gali priversti jos širdį dainuoti. Sutaisykite ką nors jai neprašant, pasiskolinus  jos automobilį grąžinkite jį nuplautą ir su pilnu degalų baku. Išplaukite indus ar sulankstykite išdžiūvusius skalbinius. Padarykite bet kokį darbą, kurio paprastai nedarote ar kuris Jūsų mylimajai yra nemalonus ir neprašykite už tai jokio atlygio. Moterys tokių dalykų nepamiršta.

Pagaminkite vakarienę ar rezervuokite staliuką restorane. Suplanuokite vakarą, pasirūpinkite logistika, kasdieniais darbais, padarykite taip, kad jai niekuo netektų rūpintis. Jeigu turite vaikų – iš anksto suplanuokite, kas juos prižiūrės tas kelias valandas, o jei ji nusimačiusi atlikti būtinus reikalus ar kitus ruošos darbus – žiūrėkite punktą aukščiau. 😊 Pasakykite, kad ji nusipelno laisvo vakaro ir kad norite pavogti kelias valandas jos laiko. Neabejokite, ji liks sužavėta tokiu gestu.  

Dovanokite jai tai, kas gražu. Moterys mėgsta gražias smulkmenas. Pažįstate savo mylimąją ir turbūt žinote, ar ji iš tų, kuriai nuolat reikia ko nors gražaus. Galbūt ji perka retai, tačiau yra tuo itin patenkinta? Atsižvelgiant į tai, gražias dovanas galite dovanoti dažniau arba rečiau. Pakeiskite ką nors seno ir jau nusidėvėjusio į tai, ką ji nuolat primena, jog norėtų išmesti, pakeisti ar atnaujinti. Tai galėtų būti dailus vazonas, naujas užklotas, jaukūs puodeliai ar netgi kažkas tokio smulkaus kaip knygos skirtukas, kuris galėtų ją pradžiuginti.

Ar tai bus dovanos draugei, ar dovanos mylimajai, rinkdami dovaną galvokite ne apie save, o apie tai, ką mėgsta ir kuo džiaugiasi JI.


Dovanos moterims – kada nedovanoti?

Tinkamas laikas dovanos įteikimui yra nepaprastai svarbus ir gali lemti tai, kaip dovana bus priima Jūsų antros pusės. Nustebinkite ją, tačiau parinkite tokį laiką, kai ji galės pilnai džiaugtis dovana ir susikoncentruoti į jus. Venkite teikti dovaną:

 • Esant net ir mažiausiai krizei (verkiant kūdikiui, sugedus namų ruošos aparatui, besipykstant vaikams ir t.t.);
 • Kai ji skuba į darbą ar susitikimą;
 • Grįžus namo po įtemptos dienos, esant jai blogos nuotaikos ar pavargusiai;
 • Iškart po judviejų ginčo.

Išvengus šių kelių momentų Jūs jau būsite gerame kelyje. Dabar belieka pasirinkti tinkamą momentą dovanos įteikimui, kad gera emocija gavus dovaną būtų dar pakilesnė. Puikus laikas dovanoti:

 • Rytas yra puikus laikas dovanoms – darant prielaidą, kad ji turės laiko ir energijos įvertinti Jūsų dovaną. Po tokio ryto visą dieną būsite jos mintyse! Jeigu ryte Jūsų mylimoji dažnai skuba ruoštis į darbus, galite jai užsiminti, kad esate jai šį tą paruošęs ir vakare žadate įteikti. Garantuoju, dienos eigoje šypsena nedings iš jos akių!
 • Palikite dovaną tokioje vietoje, kur ji pati rastų tinkamu metu. Ant pagalvės, kad ji pabudusi ar prieš miegą galėtų pamatyti, o gal ant pusryčių ar vakarienės stalo. Pasitelkite fantaziją!
 • Praėjus šiek tiek laiko po ginčo ar emocionalaus pokalbio. Priklausomai nuo jos temperamento ir ginčo rimtumo, palaukite kelias valandas ar dienas, tik nelaukite per ilgai. Pasakykite jai, kad galvojote apie tai, ką ji pasakė, priminkite jai, kaip stipriai ją mylite. Įteikite jai dovaną su mintimi, kad norite ištaisyti savo klaidą ir susitaikyti.
 • Išrinkite dieną, kurią ji nesitikės gauti dovanų. Per gimtadienį, vestuvių metines ar šv. Valentino dieną ji tikrai tikėsis dėmesio ar simbolinės dovanos, tačiau jeigu nustebinsite Brangiąją tuomet, kai ji visiškai nesitikės – ji tikrai įvertins Jūsų pastangas. Jei nesate tikri dėl konkrečių datų, paklauskite – ji beveik neabejotinai žinos – ir įsiminkite. Idėjos, ką galite pasirinkti:
  • Jūsų pirmojo pasimatymo metinės;
  • Piršlybų metinės;
  • Jos pirmoji diena naujame darbe;
  • Reikšmingas verslo pasisekimas;
  • Asmeninis gyvenimo etapas, gyvenimą keičiantis įvykis ar kokio nors iššūkio priėmimas/ įgyvendinimas;

Dovana moteriai gali tapti nemenku iššūkiu. Tačiau skirdami laiko ir pastangų, tikėtina, kad ne tik sužinosite, kokia dovana Jūsų mylimąją gali nudžiuginti, bet ir geriau ją pažinsite bei suprasite. O jeigu Jūsų tikslas dovana draugei – dar tik potencialiai antrajai pusei – čia Jūsų šansas užkariauti savo simpatiją. Juk moterims svarbiausia yra jausti, kad jas supranta ar bent jau stengiasi suprasti bei jų poreikiai yra tiek pat svarbūs ir jų antrajai pusei.

Nuvilsiu, bet deja, kartais žinoti, kas Jūsų brangiajai patinka bei ko ji nori, gali būti negana ir Jūs turėsite kalną informacijos, tačiau ne dovanos idėją. Tuomet būtent Jums ir galėsime suteikti, tai ko Jums trūks – IDĖJĄ! Tad, sėkmės gvildenant moterų pasaulį, o jeigu nutiks taip, kad pritrūksite IDĖJOS – žinote kur kreiptis!

Dovanos moterims – kaip semtis idėjų ir neprašauti?
dovana sutarpais

Nepraleisk naujienų!

Mes griežtai prieš spam'ą ir šlamšto nesiunčiame.

Į viršų