#Idėja: Įdarbintos rankos minkant molį ir kūrybinė laisvė

pexels anna shvets 5642029 e1681882268692

Molio užsiėmimai – veikla, kurią išvargę dovanų ieškotojai gali čiupti savo mylimiausiems bet kokia proga: gimtadienio, mergvakario, draugystės metinių, išleistuvių, pralinksminimo ar net 5 dienų bendravimo. Molis padeda kurti ne tik puošnias interjero detales, bet ir stipriau sulipdyti draugystes, bendrystes bei santykius.

Molio lipdymas atpalaiduoja

Kasdien molio dirbtuvėlių vis daugėja, o lipdymas moliu – populiarėja, tačiau tai dar nėra pirmasis pasirinkimas dovanų sąraše, nes apie tai tiesiog… nepagalvojama!

Tai itin tinkanti dovana visiems, kurie užsisuka rutinoje ir nespėja bėgti ne tik nuo veiklų, bet ir nuo savo minčių. Visi iki vieno išbandę lipdymą tvirtina – tai atpalaiduoja taip pat gerai kaip ir SPA malonumai. Tad dvejoti nėra ko! Kai dairotės molio užsiėmimų – dovanokite brangiausią dovaną – laiką kartu. Tuomet belieka tik čiupti už parankės savo draugą ar mylimąjį bei lėkte lėkti į kūrybinį užsiėmimą kartu! 😊

Bendrystė užsiėmimų metu

Pats gražiausias molio lipdymo rezultatas – ne tik unikalūs indai, bet ir sustiprėjęs lipdytojų ryšys. Ši veikla sukuria neįtikėtiną bendrystę, kuri tvyro viso užsiėmimo metu ir po jo.

Jei trūksta ryšio šeimoje, tarp draugių ar kolegų – rinkitės keramikos pamokas santykių sutvirtinimui ir gero laiko praleidimui. Gana svari priežastis rinktis tokią dovaną, ar ne? 😊

Molio dirbtuves

Kūrybinė laisvė

Žmonės dažnai yra linkę įsisprausti į kasdienybės rėmus ir visai pamiršta, kokie iš tiesų yra kūrybingi! Vazos, unikalių formų lėkštės ir dubenėliai, žaismingi puodeliai, spalvingos interjero detalės ir dar daugybė išskirtinių kūrinių, kuriuos nulipdo kiekvienas atėjęs į užsiėmimą džiugina dar ilgai po užsieėmimų. O geriausia dalis yra ta, kad NEREIKIA jokios patirties, jog sukurtum šedevrą. Galbūt jau svrastai, kam tai būtų puiki dovana? 😊

Molio keramika – išskirtinė dovana

Lipdymas moliu turi daugybę privalumų, o geriausia, tai jog ši dovana apima ne tik keramikos gaminių kūrimą, bet ir geras emocijas, įsimintiną laiką bei unikalią patirtį. Molio dirbtuvės kiekvienam suteikia laisvę ir dovanos gavėjas pats gali išsirinkti, kaip nori praleisti laiką užsiėmimo metu: lipdant lėkštes pietums, naują mylimą puodelį, o gal dubenį skaniausiems užkandžiams? Pasirinkimas – beribis.

Kaip žinoti, kad lipdymas moliu patiks?

Išdėstėme daugybę privalumų, norintiems dovanoti molio lipdymo užsiėmimą, tačiau kaip žinoti, kad tokia dovana TIKRAI sužavės?

Į šį klausimą puikiai gali atsakyti Alberta Saukaitytė, soc. tinkluose labiau žinoma kaip Molinės virtuvės įkūrėja. Alberta teigia, kad užsiėmimu nenusivylė ir iš jo neišėjo nei vienas, o sugrįžo – daugelis. Ir smagiausia, kad tai padarė ne vieni, o su savo artimaisiais, norėdami paminėti ypatingas progas! Keramikos meistrė užtikrina, kad ši dovana yra universali ir tik kiekvienam.

Molio užsiėmimai neturi jokio cenzo – net ir kūrybinio.

Molinės virtuvės įkūrėja rekomenduoja lipdymą moliu dovanoti:

2021 12 06 18 29 24.6340200
  • Mėgstantiems potyrius
  • Norintiems atsipalaiduoti
  • Siekiantiems suartėti
  • Norintiems gerai praleisti laiką
  • Išsiilgusiems kūrybinės laisvės
  • Norintiems naujų patirčių ir veiklų

Dovaną nesudėtingai išsirinkite Molinevirtuve.lt tinklapyje, kur rasite ne tik dovanų kuponus užsiėmimams, bet taip pat skirtingas keramikos pamokas.

Atsiminkite, kiekviena dovana, kuriai skiriate savo laiką ir pastangas – ypatinga.

Taigi, jei ieškote patirties, kur ne tik nulipdysite kažką gražaus, bet sutvirtinsite savo draugystę – Molinės virtuvės užsiėmimai yra kaip tik tai, ko jums reikia! Daugiau idėjų pasisemti galite Albertos Instagram paskyroje, o mes primename – dovanokite tai, ką gavėjas brangintų, kuo mėgautųsi ir nuoširdžiai džiaugtųsi.

#Idėja: Įdarbintos rankos minkant molį ir kūrybinė laisvė
dovana sutarpais

Nepraleisk naujienų!

Mes griežtai prieš spam'ą ir šlamšto nesiunčiame.

Į viršų