#Idėja: Dovanos ieškome namams skirtų prietaisų skyriuje

rsz pexels cup of couple 61776961

Šiais laikais dažnas prioritetą teikia praktiškoms dovanoms. Tad jei svarstote, ką gimtadienio, Kalėdų ar kita proga įteikti antrai pusei, suaugusiems vaikams, tėvams ar kitam brangiam žmogui, pasidairykite po namams skirtų prietaisų įvairovę. Pateikiame keletą galimų variantų:

Dulkių siurblys robotas

Puiki dovana tiek moteriai, tiek vyrui – juk visi mėgsta tvarką namuose, įdedant kuo mažiau pastangų, tiesa? Tokie siurbliai šiandien jau nėra prabangos prekė, todėl galite rasti nemažą pasirinkimą tikrai patrauklia kaina.

Televizorius

Nauji televizoriai demonstruoja aukštą funkcionalumą, pavydėtiną vaizdo kokybę, maksimaliai komfortišką valdymą. Tokia dovana bus įvertinta ir dovanos gavėjui kasdien primins apie padovanojusį asmenį. Todėl jei dovanos gavėjas jau kuris laikas svajoja apie naują modernų televizorių, nustebinkite.

Virtuvinis kombainas

Jei dovanos gavėjas neabejingas maisto ruošimui ir mėgsta stebinti savo šedevrais, įteikite kokybišką virtuvinį kombainą. Šis prietaisas bus nepamainomas pagalbininkas virtuvėje.

Karšto oro gruzdintuvė

Šiandien dažnas propaguoja sveiką mitybą o šis prietaisas suteiks progą gaminti be aliejaus, greitai ir labai gardžiai. Tokia dovana itin  pasiteisins ne tik mėgstantiems gaminti, taip pat valgyti skaniai ir sveikai, bet ir tiems, kurie stokoja laiko maisto gamybai – naudojant gruzdintuvę nereikia gaminimo metu stovėti prie viryklės.

 Tai tik keletas praktinių dovanų idėjų, kurias būtų galima apsvarstyti. Bet galbūt jos jau sukėlė minčių dėl konkrečios dovanos? 😊

#Idėja: Dovanos ieškome namams skirtų prietaisų skyriuje
dovana sutarpais

Nepraleisk naujienų!

Mes griežtai prieš spam'ą ir šlamšto nesiunčiame.

Į viršų