#Idėja: Kokios praktiškos dovanos gali nudžiuginti naujakurius?

rsz pexels cottonbro studio 4569289

Jei planuojate sveikinti savo draugus ar artimuosius įkurtuvių proga, tikėtina, kad svarstote, ką jiems padovanoti. Šiandien įvairių pasirinkimo galimybių turime iš tiesų nemažai. Pateikiame keletą idėjų pasvarstymui, ką galite padovanoti naujakuriams.

Dekoratyvinės pagalvėlės

Tokios pagalvėlės tikrai ras vietą kiekvienuose namuose. Galite rinktis pagalvėles su įvairiais dekoratyviniais raštais, šmaikščiais paveikslėliais ar užrašais, ir t.t. Taip pat yra galimybė suasmeninti dovaną ir rinktis siuvinėtas pagalvėles su pageidaujamais užrašais.

Lovos užtiesalas

Pledas – lovatiesė taip pat yra puiki dovanos idėja. Galite rinktis iš gausybės įvairių raštų ir spalvų lovatiesių, todėl tikrai rasite tokią, kurių tiktų prie naujakurių namų interjero. Jei žinote, kokioms spalvoms yra teikiama pirmenybė, išrinkti tokią dovaną tikrai nebus keblu.

Kambariniai augalai

Žinoma, tokia dovana patiks tik augalų mylėtojams, tačiau tuomet, jei žinote, jei vazoninis augalas bus priimtas su dideliu džiaugsmu, galite padovanoti tokią gėlę, kuri efektyviai valo patalpų orą. Pavyzdžiui, tikrai nesuklysite padovanodami skindapą, anturį, chlorofitą, laibūnę, gerberą, vėzdūnę ar skaistažiedę.

Šmaikštūs puodeliai

Nors gali atrodyti, kad tokia dovana – pernelyg banali, tačiau galite būti užtikrinti, kad šmaikštūs ar kitokie išskirtiniai puodeliai tikrai labai greitai taps naujakurių mėgstamiausiais.

Valgomos dovanos

Vykdami į įkurtuves taip pat nesuklysite pasirinkdami suvalgomas dovanas, tokias kaip gurmaniški rinkiniai, produktai iš ekologiškų prekių krautuvėlių, neįprasti saldumynai, ir t.t.

Pastaba: Tai Renkudovana.lt partnerių paruoštas straipsnis.

#Idėja: Kokios praktiškos dovanos gali nudžiuginti naujakurius?
dovana sutarpais

Nepraleisk naujienų!

Mes griežtai prieš spam'ą ir šlamšto nesiunčiame.

Į viršų