#Idėja: Rankų darbo papuošalai – kai norisi individualumo

luvita.lt - renkudovana.lt

Rankų darbo papuošalai yra viena iš labiausiai paplitusių dovanų formų nuo seniausių laikų. Moterims (ir vyrams) visada patiko puoštis nuostabiais brangakmeniais, o kadangi šie daiktai gali kainuoti nemažus pinigus, jie tapo būdu išreikšti, koks svarbus/i kažkam esate. Šiandien yra bent keletas kitų svarbių priežasčių, kodėl ypač rankų darbo papuošalai galėtų būti puiki dovanos opcija patiems įvairiausiems žmonėms. Apžvelkime keletą svarių argumentų, kodėl papuošalai dažnu atveju gali būti puikus dovanos pasirinkimas.

Žinutės nešėjas

Papuošalų dovanojimas gali padėti pasidalinti tuo, kaip jaučiatės, kai nerandate tinkamų žodžių. Niekas taip aiškiai neišreiškia „amžinai“ kaip deimantas! Taip pat tokioje dovanoje nestinga sentimentalumo, kuris sietinas su tam tikra žinute, atsiminimu. Galbūt taip yra todėl, kad kai kurie papuošalai yra siejami su įsimintinomis gyvenimo akimirkomis, kaip sužadėtuvėmis, vestuvėmis, išleistuvėmis ar vaiko gimimu. Tad neabejokite – jei norite perduoti aiškią ir įsimintiną žinutę bei suteikti ryškų atsiminimą, individualūs rankų darbo papuošalai gali puikiai pagelbėti.

Papuošalai nesensta

rsz earrings 0571

Jei prisimintumėte dovanas, kurias gavote per daugelį metų, pasvarstykite, kurios dovanos vis dar naudojamos. Net ir tos, kurios vis dar naudojamos, turbūt yra arba naujai gauti daiktai, arba prie naudojimo pabaigos. Drabužiai blunka, plyšta, susitepa ir išeina iš mados. Elektronika pakeičiama kažkuo naujesniu ir geresniu. Priešingai nei išvardinti pasirinkimai, papuošalais galima rūpintis ir džiaugtis ištisas kartas. Yra begalė klasikinių papuošalų stilių, kurie užtikrina, kad jūsų kūrinys niekada netaps nereikšmingu ar pasenusiu. Net ir nenaudojami papuošalai dėl savo mažo dydžio gali būti lengvai sandėliuojami ir perduodami kitai kartai kaip naudingas ir prasmingas palikimas. Jau nekalbant apie tai, kad priklausomai nuo kūrinio jis gali išlaikyti ar net padidinti savo vertę. O kur dar anksčiau minėta žinutė ir prisiminimas, susietas su konkrečiu papuošalu…

Rankų darbo papuošalai – universalu ir individualu

Vienas iš sunkiausių dalykų perkant dovanas yra rasti tai, kas tinka kiekvienai amžiaus grupei. Papuošalai aktualūs visoms amžiaus grupėms. Nuo mažo naujagimio iki senjoro papuošalai patinka kiekvienai kartai. Pagalvokite apie žavingas smeiges ar apyrankes mažiesiems, pakabukus vėrinį paaugliams, daugybę variantų jauniems ir vidutinio amžiaus suaugusiems ir įvairius žiedus auksiniams metams. Kai dovanojate papuošalus, neabejotinai galite parinkti tiek vaikui, tiek savo antrajai pusei.

rsz kaklo papuosalas 049a1

Nors dovanojamuose papuošaluose paprastai visada įterpiame asmeninę žinutę ar emociją, jie taip pat turi puikią savybę būti individualiai pritaikyti ar sukurti. Nuo įrašytų vardų ir žinučių iki kūrinių, kuriuose puikuojasi vardas, inicialai ar pirmosios raidės, suasmeninti papuošalai visada bus didelis pasisekimas. Tą patvirtina taip pat rankų darbo papuošalų kūrėja Vita (Luvita.lt), kuri pabrėžia, kad tiek vėriniai, tiek auskarai ar pakabukai gali pabrėžti individualų įvaizdį ir skonį.

Ilgi, trumpi, masyvus ar smulkūs – visi vėriniai ir karoliai padės sukurti individualų įvaizdį, papuoš ir džiugins akį bei sukurs elegantišką ir originalų stilių.

Luvita.lt

Rankų darbo papuošalai – kur ir kaip?

Jei dairotės rankų darbo papuošalų, svarbu išsirinkti patikimą ir kokybiškus gaminius gaminantį kūrėją. Deja, tai nėra taip lengva padaryti ir dažnu atveju tenka skirti daug laiko, kol rasite ne tik gražius papuošalus, bet ir nuoširdų, patikimą gamintoją, su kuriuo drąsiai galėtumėte pasikonsultuoti. Vienas iš variantų, žinoma, galėtų būti mūsų jau minėta Luvita.lt – tai gamintoja, kuri jau daug metų dirba su individualiais užsakymais ir galės neabejotinai patarti, pakonsultuoti ir pasiūlyti individualius gaminius. Galima paminėti, kad šiame straipsnyje rodomi gaminiai yra taip pat šios gamintojos.

Na, o jei trūksta idėjų ir reikia daugiau pagalbos, kaip visada mielai kreipkitės pas mus su užklausa, ir padėsime rasti dovaną, kuri sukurs tikrą šypseną. Puoškimės ir puoškime kitus!

#Idėja: Rankų darbo papuošalai – kai norisi individualumo
dovana sutarpais

Nepraleisk naujienų!

Mes griežtai prieš spam'ą ir šlamšto nesiunčiame.

Į viršų